וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

האפליקציה שמבקשת מהרשויות: סייעו לנו לסייע לכן

מומחי אפליקציית זיגמונד מבקשים לסייע לעיריות ולמועצות בקידום טיפולים נפשיים מיידיים, זמינים, נוחים כלכלית וקרובים גיאוגרפית

הטינדר של עולם בריאות הנפש - פלטפורמת זיגמונד. יחצ,
הטינדר של עולם בריאות הנפש - פלטפורמת זיגמונד/יחצ

נתנאל זינגבוים פסיכולוג קליני ויזם אפליקציית "זיגמונד": "ה7.10 וכל מה שהגיע אחריו, הדגיש בפנינו ביתר שאת את המצוקה של עולם בריאות הנפש, מחסור בתקציבים, בתקנים וקושי אמיתי לטפל בכל אלה אשר עברו טראומות נוראיות, מצויים בפוסט טראומה וזקוקים לטיפול באופן מיידי. המערכת לא יכולה כרגע לטפל בכמויות נפגעי הטבח, במילואימניקים ובמפוני העוטף, כשמעבר לכל אלה, מדינה שלמה מצויה בטראומה מתמשכת. מומחי אפליקציית "זיגמונד" באים כדי להכנס בדיוק ברווח הזה ולספק מענה מהיר לטיפולים פסיכולוגיים. לא עוד המתנה מורטת עצבים לתור אצל פסיכולוג, שבמקרים רבים יהיה זמין עוד חודשים רבים עד חצי שנה ולא בטוח עד כמה קרוב פיזית אל מקום מגוריך".

מומחי אפליקציית זיגמונד מבקשים לסייע לעיריות ולמועצות בקידום טיפולים נפשיים מיידיים, זמינים, נוחים כלכלית וקרובים מהבחינה הגיאוגרפית וזאת בשימוש באפליקציה פשוטה לתפעול, בשיתוף פעולה עם גופי עיריות ומועצות.

החיבור ל"זיגמונד" לא תלוי מיקום - הוא רלוונטי לכל אורכה ורוחבה של הארץ. מאגר של 750 פסיכולוגים זמינים מחכה להתאמות עם מטופלים באפליקציה. הטיפול כמובן פרטני ואישי 1 על 1 בקליניקה - טיפול פסיכולוגי כפי שמכירים.

נתנאל זינגבוים יזם ופסיכולוג קליני פלטפורמת זיגמונד. יחצ,
נתנאל זינגבוים יזם ופסיכולוג קליני פלטפורמת זיגמונד/יחצ

פלטפורמת "זיגמונד" הוקמה בהמשך לחוויית הלחימה של היזם שלה, נתנאל זינגבוים. במסגרת שירותו הצבאי ביחידת אגוז, שימש כקלע וחבלן ולחם במלחמת "צוק איתן" ב2014, כשהוא חווה חוויית כמעט-מוות ורואה את חבריו נפצעים לידו, חלקם מתו. בזמנו לא ניתן דגש מהמערכות הצבאיות והמעטפת של הלוחמים, בכל האמור לפוסט טראומה. חוויה זו עיצבה את השקפת עולמו ושלחה אותו ללמוד פסיכולוגיה. בעבור שנים ואחרי שני תארים, הקים את פלטפורמת "זיגמונד", שמורכבת מאתר ואפליקציה, מציעה חיבור לכ-750 פסיכולוגים ופסיכולוגיות, המותאמים לכל אדם באופן אישי על פי העדפותיו, מיקום גיאוגרפי, תכיפות ודחיפות הטיפול ועל פי שיקולי תקציב. האלגוריתם יודע להציע גם מטפלים שנמצאים בהסדר עם קופות החולים. הייתרון הגדול - ישנה זמינות מיידית, בניגוד לתורים הרגילים בקופות החולים (אשר עשויים להמשך בין שנה וחצי לשנתיים).

עיריות ומועצות אשר מעוניינות לקבל פרטים נוספים, מוזמנות לפנות לכל אחת מהפלטפורמות המצורפות:
אתר זיגמונד או טלפון: 053-3025849

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    2
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully