וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

קרב ה-GPS הגדול - הגמר!

דידי חנוך

6.7.2006 / 8:56

מיו P350 ראש בראש מול ערכת ה-GPS של סלקום. מי ינצח בקרב הענקים?

במידה רבה, אין מה לחדש בגמר הזה. המיו כבר התמודד מול מכשיר שפועל עם אותו צ'יפסט ועם אותה התוכנה כמו הערכה של סלקום וניצח על קוצו של יוד. אבל הקרב הזה מדגיש את היתרונות והחסרונות של כל אחד מהתמודדים, ולכן הוא שונה מאד מהקרבות הקודמים לו.

ראש בראש

המיו מביא לגמר את היתרונות שהביאו לו את הניצחון בחצי הגמר - המסך הגדול וממשק הניווט הנוח. היתרונות שהביאו לסלקום את הניצחון בחצי הגמר שלו פחות משמעותיים כאן, פרט לכך שהם דואגים לכך שרוב היתרונות של המיו יהיו די קטנים.

המיו נותן: מסך גדול, ממשק ניווטי מעולה, והיעדר דמי שירות.

החסרונות של המיו: מחיר יקר, מכשיר מסיבי, וצורך לקנות תוכנה שונה לכל מקום בעולם.

הערכה של סלקום נותנת: ממשק משובח, מחיר זול, מקלט קטן, ושירות שעובד ברוב העולם.

החסרונות של סלקום: מסך קטן, דמי מנוי על השירות - אם כי ניתן להתנתק מהשירות אחרי שישה חודשים ולהמשיך להשתמש במקלט עם תוכנה של צד שלישי, דבר שנכון לכל המכשירים שנבדקו.

והמנצח?

אז מי מנצח בגמר הגדול? ובכן, זה תלוי... לנהגי מוניות ולאחרים שמבלים אחוז ניכר מזמנם על ההגה, אני ממליץ על הערכה של מיו. אבל לרוב המשתמשים, הערכה של סלקום מציעה יחס טוב יותר בין עלות ותועלת. במחיר שהוא שליש ממחיר הערכה של מיו, תקבלו ערכה טובה מאד, שתענה על כל הצרכים שלכם. והיא תעבוד גם בארה"ב ואירופה ללא צורך ברכישת תוכנה נוספת. ולכן, המנצחת הגדולה בגמר הגדול של ערכות ה-GPS היא הערכה של סלקום.

כפרס על זכייתה, תזכה הערכה של סלקום ללוות את כתבנו בטיולו באירלנד (ותודה לכל החברות המשתתפות על שהסכימו מראש שערכותיהם ילוו אותי במקרה שיזכו). שם נראה איך היא מתפקדת בתנאים קצת שונים מאשר בארץ. צפו לדיווחים

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully