וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

זה מה שתקבלו על הבית

9.7.2006 / 11:50

בלוגר קנדי השלים את עסקת החליפין הסדרתית והמתוקשרת וזכה בבית קטן משלו בזכות אטב נייר. מסכם: הכל אפשרי

בלוגר קנדי הצליח להגיע למטרתו, שנראתה לגמרי בלתי אפשרית, והגיע לבית משלו בזכות עסקאות חליפין שהתחילו מאטב נייר קטן ואדום. קייל מקדונלד, בן 26, יצא למשימה לפני כשנה ואחרי 14 החלפות הצליח להגיע ליעדו. העסקה הסוגרת, אגב היתה תפקיד אמיתי ובתשלום בסרט קולנוע ותמורתו קיבל בית דו קומתי בסגנון כפרי בעיר קיפלינג.

הקמפיין של מקדונלד זכה, לא במקרה, לחשיפה תקשורתית גדולה מתחילתו (עליה כבר כתבנו במדור), כנראה בגלל שזה היה נראה כל כך מופרך ולא הגיוני. הוא מאוד רצה בית משלו אבל לקייל לא היתה עבודה אמיתית או כסף ובמקום לעשות את הפעולה המתבקשת, לשלוח קצת קורות חיים ולנסות למצוא פרנסה הוא חשב על המיזם המהפכני. הוא פתח אתר אינטרנט ובלוג והציע להחליף את האטב האדום שמצא על שולחן הכתיבה שלו. ההצעות היו רבות ומידיות וקייל בחר בעט בצורת דג שהציעו לו שתי נשים מוונקובר.

בהמשך הוחלף העט בידית לדלת תוצרת בית (סיפתח של מזל טוב לבית כנראה), הידית הוחלפה תמורת גנרטור 100 וואט. הגנרטור הוחלף תמורת ערכת מסיבה שכללה חבית בירה ריקה ושלט מאיר של באדוויזר. הערכה הוחלפה תמורת אופנוע שלג. עוד כמה מוצרים החליפו ידיים כשלבסוף פריט אספנים של להקת "קיס" הוחלף תמורת תפקיד בסרט של השחקן קורבין ברנסן. העסקה האחרונה, כאמור היתה תמורת בית.

קייל מסביר באתר האינטרנט שלו שברנסן הסכים לעסקה הדי מדהימה כיוון שהוא קיבל בתמורה כדור עם שלג יורד בתוכו שהוציאה בזמנו מלכת המרצ'נדייז קיס. מסתבר שברנסן הוא אספן אמיתי של כדורי השלג. העסקה האחרונה הוצעה על ידי העיר הקטנה קיפלינג שבקנדה וראש העיר כבר הודיע שהוא ושאר התושבים (1,100 סה"כ) כבר מחכים למקדונלד ולחברתו. "ניתן להם את המפתחות לבית וגם את מפתח העיר, יהיה כיף", אמר לערוץ מקומי. בעיר תתקיים תחרות מקומית כדי לקבוע מי יישלח לייצג אותה בסרט ההוליוודי.

קייל מקדונלד סיכם ואמר כי "זה רק מוכיח שהכל אפשרי". הוא הוסיף כי מדובר בסיומו של פרק אך יתכן שיהיה עוד המשך למיזם.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully