פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   האפליקציות והמשחקים הכי פופולריים שנדבקו בווירוס באפסטור

   אפל פרסמה רשימה של 25 האפליקציות הכי פופולריות שנדבקו כשירות למשתמשים. אם אתם מזהים את אחת האפליקציות אצלכם במכשיר, פשוט מחקו אותה ובדקו ברשימה המלאה לפני הורדה של אפליקציה שאתם לא בטוחים לגביה

   אפסטור (ShutterStock)
   האפסטור חטפה מכה קשה. (צילום: ShutterStock)

   בשבוע האחרון הצליח וירוס, שחדר לכמות לא קטנה של האפליקציות המוצעות להורדה באפסטור של אפל, להרוס קצת את החגיגה סביב השקת האייפונים החדשים. אחת הדרכים בהן מנסה אפל לצמצם את הנזקים היא פרסום רשימת האפליקציות הפופולריות שנדבקו בווירוס. מחיקת האפליקציות הללו תסיר לחלוטין את הווירוס מהאייפון שלכם, אם כי לא תבטיח הישנותו של מקרה כזה, במידה ובעתיד שוב יכשלו מגנוני האבטחה של אפל מלאתר את הסכנה בזמן.

   בראש הרשימה מופיעה אפליקציית המסנג'ר הסינית WeChat, שצברה משתמשים רבים גם במערב. DiDi Taxi היא אפליקציית מוניות, דומה לאובר, שעשויה להיות מוכרת למשתמשים שביקרו בסין, ונדבקה בווירוס אף היא. גם המשחק הפופולרי Angry Birds 2 נמצא כנגוע בווירוס, אם כי רק בגרסה ממותגת שנועדה לשוק הסיני.

   עוד משחקים החשודים כנגועים: Battle Of Freedom, וואן פיס, Heroes of Order & Chaos ו-CarrortFantasy. אפל ממליצה להסיר גם אפליקציית הבישול Let's Cook, במידה והשתמשתם בה. עושה רושם כי רוב האפליקציות ברשימה רלוונטיות בעיקר לקהל במזרח אסיה, אך כדאי בכל זאת להציץ בה ליתר ביטחון, מאחר ואפליקציות רבות הפופולריות גם במערב פותחו באמצעות כלים נגועים.

   WeChat
   DiDi Taxi
   58 Classified
   Gaode Map
   Railroad 12306
   Flush
   China Unicom Customer Service
   CarrotFantasy 2: Daily Battle
   Miraculous Warmth
   Call Me MT 2
   Angry Birds 2
   Baidu Music
   DuoDuo Ringtone
   NetEase Music
   Foreign Harbor
   Battle of Freedom
   One Piece
   Let's Cook
   Heroes of Order & Chaos
   Dark Dawn - Under the Icing City
   I Like Being With You
   Himalaya FM
   CarrotFantasy
   Flush HD
   Encounter