פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   דיווח: אייפון 7 התפוצץ והצית רכב - בדיוק כמו גלקסי נוט 7

   האם אפל תבלה את התקופה הקרובה בסיוט של סמסונג? לפי דיווח שני בחודש האחרון, אייפון 7 פיתח לעצמו מנהג דומה להתלקח בספונטניות

   דיווח: אייפון 7 התפוצץ והצית רכב - בדיוק כמו גלקסי נוט 7

   (בסרטון: אחד התיעודים האחרונים של נוט 7 בוער - הפעם במסעדת מזון מהיר)

   גולש גלים מאוסטרליה טוען כי מכשיר האייפון 7 החדש שלו, אותו רכש לפני כשבוע, התפוצץ והצית שרפה ברכבו. הדיווח מזכיר מאוד את מקרה הנוט 7 שגרם לסמסונג להיכנס לסחרור ולבטל את ייצורו של המכשיר אחרי איסוף אגרסיבי של כל היחידות שנמכרו. באפל אישרו את הדיווח אם כי החברה עדיין עורכת לטענתה חקירה בנושא וטרם נקבעה במדויק סיבת ההתלקחות של המכשיר.

   לטענת הגולש, מאט ג'ונס, הוא הותיר את מכשיר האייפון 7 שלו ברכב, עטוף בתוך כמה בגדים, כשהגיע לחוף. כששב לרכב, כמה שעות לאחר מכן, ראה כי החלון מכוסה פיח שחור. הוא פתח את הדלת וגילה שהבגדים, בהם עטף את מכשיר האייפון בוערים, ורוב האבזור הפנימי שהותקן ברכב נהרס.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   לא נשרף: שקע אוזניות. (צילום מסך)
   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   הלכו הבגדים. והאוטו. והאייפון החדש. (צילום מסך)

   ג'ונס משוכנע לחלוטין כי מקור השריפה הוא מכשיר האייפון, שנשרף והותך גם הוא. לדבריו, הוא השתמש במכשיר מאז יום רכישתו באופן רגיל לחלוטין והקפיד להטעין אותו באמצעות הכבל המקורי שהגיעה בתוך האריזה. האם גם המכשיר של אפל, שסומנה כמרוויחה העיקרית מפרשת הנוט 7, סובל מתקלה דומה? סביר להניח שהיינו שומעים הרבה יותר דיווחים אם זה היה המצב, אך החקירה עדיין בעיצומה.

   עם זאת אין לזלזל במקרה הזה, או לקבוע כי מדובר בצירוף מקרים - כך בדיוק החלה פרשת הנוט 7. ואסור לשכוח דיווח אחר שרץ ברשת לפני כשבועיים; בתמונות שפורסמו על ידי רוכש אייפון 7 נראה המכשיר מפוחם לחלוטין. הוא הגיע כך בקופסה ולפי הדיווח התקלה התרחשה עוד במהלך המשלוח.

   >> לעוד כתבות מעניינות - עקבו אחרינו גם בפייסבוק.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   אייפון 7 שהגיע מפוחם בדואר. (צילום מסך)