עדכון קטן של ווטסאפ לאייפון: אלה שני הפיצ'רים החדשים

שלל פיצ'רים חדשים השיקה אפליקציית המסרים הפופולרית לאחרונה. אחרי הארכת פרק הזמן למחיקת הודעה שהגיעה ליעדה, הסטיקרים, שדרוג הקבוצות ועוד - מאפשרת ווטסאפ להאזין להודעות קוליות גם מחוץ לאפליקציה

אריק שיינר
04/04/2018
מערכת וואלה!

אפליקציית המסרים הפופולרית ווטסאפ שחררה עדכון נוסף למשתמשי אייפון, עם פיצ'רים שכבר זמינים למשתמשי אנדרואיד. העדכון האחרון כלל שדרוג למנגנון ההאזנה להודעות קוליות. עד היום ניתן היה להאזין להודעות באפליקציה וברגע שחלון השיחה נסגר ההודעה הייתה מפסיקה להתנגן. כעת ההקלטות ימשיכו להתנגן גם במעבר לאפליקציה אחרת או הקטנת החלון של ווטסאפ. העדכון, זמין למשתמשי אייפון בלבד, שכן באנדרואיד הפיצ'ר הזה קיים כבר תקופה.

השינוי הזה התאפשר ברגע שהודעות קוליות הוגדרו כקבצי מוזיקה, וכעת ניתן גם לשלוט בהן גם ממסך הנעילה, לדלג כמה שניות קדימה או אחורה, או להשהות אותן זמנית ולהפעיל מחדש גם ממסך הנעילה וגם ממרכז הבקרה. בנוסף הוסיפה ווטסאפ עדכון לווידג'ט, וכעת ניתן לראות סטטוסים של משתמשים (הפיצ'ר המקביל בווטסאפ לסטורי).

עוד בוואלה!

מי שידך בין ירמי לאמדורסקי: כמה אתם מכירים את זמרי ישראל?

בשיתוף FRIENDS
הגרסה האחרונה לאייפון כוללת פיצ'ר שכבר קיים באנדרואיד.(צילום: ShutterStock)

בתחילת חודש שעבר נוספו לווטסאפ אפשרויות חדשות הקשורות לקבוצות. ווטסאפ הוסיפה אפשרות לתת לקבוצות תיאור קצר, אותו ניתן לקרוא בעמוד המידע על הקבוצה, כשלוחצים על שם הקבוצה בפס העליון. בנוסף, במסך המידע אודות הקבוצה, ניתן כעת לחפש אנשי קשר ברשימת המשתתפים.

בנוסף הודיעה ווטסאפ בחודש שעבר כי היא זונחת את מגבלת 7 הדקות לאחר שליחת הודעה וכעת ניתן למחוק הודעה תוך כשבעים דקות. עד לאחרונה הגבילה ווטסאפ את המשתמשים בפרק זמן של שבע דקות (420 שניות) והחודש היא הרחיבה את המגבלה ל-4,096 שניות (68 דקות ו -16 שניות).

אפשרות להאזנה להודעות מווילון ההתראות ורכיב ווידג'ט מעודכן.(צילום: צילום מסך)
  • אייפון
  • iOS
  • ווטסאפ

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully