פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   פייסבוק רוצה להיות אי-מייל: משנה את עיצוב ההודעות

   פייסבוק הודיעה על שדרוג שירות ההודעות, שיכלול מראה הדומה לתוכנת דואר, הטמעת תמונות בהודעות וחיפוש משופר

   פייסבוק לא הצליחה להפוך את שירות ההודעות שלה לתחליף של ממש לדואר האלקטרוני, אז עכשיו היא מנסה לעשות זאת על ידי עיצובו כדומה לו. החברה הכריזה על עיצוב חדש שיכלול מסך מופרד לשניים - בחלק הימני תהיה רשימת ההודעות האחרונות ובחלק השמאלי טקסט ההודעות עצמו.
   עד עתה עמוד ההודעות עוצב עם טור אחד שכולל את כל ההודעות, כאשר יש ללחוץ על כל אחת מהן כדי לצפות בתכתובת כולה. כעת תהיה התצוגה דומה יותר לזו של תוכנות אי-מייל נוסח אאוטלוק.

   עדכון נוסף יהיה אפשרות להוסיף מספר תמונות ואייקונים שייראו בגוף ההודעה (בניגוד למצב הקיים בו קובץ תמונה צורף להודעה כ-Attachment). גם אפשרות הניווט והחיפוש בהודעות ישודרגו, והמשתמשים יוכלו לחפש הודעות לפי שם השולח או מילה שנכללה בתכתובת. קיצורי דרך חדשים במקלדת יאפשרו לפתוח הודעה חדשה, להגיב להודעה קיימת ולנווט בין ההודעות. "שיפרנו גם את אמינות שירות ההודעות ברחבי האתר", כתב מהנדס פייסבוק אדם וולך בפוסט בנושא.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   מזכיר תוכנת אי-מייל. עיצוב ההודעות החדש

   התצוגה החדשה של ההודעות תעודכן היום אצל חלק קטן ממשתמשי פייסבוק בעולם, והטמעתה תושלם במהלך השבועות הקרובים. בפייסבוק מקווים שהמהלך יקל על המשתמשים לראות בכתובת הפייסבוקית שלהם (בעלת הסיומת facebook.com@) כתובת אי-מייל לכל דבר. לפני מספר חודשים נמתחה על החברה ביקורת על כך ששינתה את תצוגת כתובת האי-מייל העיקרית בפרופילי המשתמשים לזו שלה - מהלך שפורש כניסיון להחדיר בכוח את השירות ולהעלות את הפופולריות שלו.


   עוד בנושא:

   - פייסבוק דוחפת את המייל שלה למשתמשים
   - המייל של פייסבוק ממשיך לעורר בעיות