עירום, כסף ופרובוקציות: הילדים העשירים שיעצבנו אתכם

צעירים עשירים מסינגפור משוויצים באורח החיים הראוותני שלהם בעמוד אינסטגרם חדש ופרובוקטיבי - ועוד לא מתביישים לומר לנו בפנים: "תפסיקו להיות עניים!". אנחנו כבר שונאים אותם

  • אינסטגרם
אסור לפספס
https://www.instagram.com/therichkidsofsingapore/

בסרטון – ככה טסים הילדים העשירים של סינגפור

אחד מעמודי האינסטגרם הפופולרים ביותר ברשת שייך ל"הילדים העשירים של אינסטגרם", שמציג לראווה את חייהם של בני הנוער שנולדו עם כפית זהב בפה - ולו 317 אלף עוקבים(!!). הצלחתו הביאה לפתיחת עמודי אינסטגרם דומים, ביניהם גם כזה המוקדש להורי הילדים העשירים של אינסטגרם - ורק לאחרונה, עמוד אינסטגרם חדש יחסית שמציג גם הוא את ילדי האליטה, מתחיל לצבור תאוצה ולעלות לנו יותר על העצבים. הפעם אלו צעירים מסינגפור, אחת המדינות היקרות בעולם, ששמים לו מול הפרצוף את אורח החיים הראוותני שלהם הכולל מכוניות יוקרה, יכטות, שמפניות, חופשות נוצצות והרבה עירום - ושאר סמלי סטטוס נוצצים המזוהים עם המון כסף.

עוד באותו נושא

להקליק ולהתרגז: ההורים העשירים של אינסטגרם

לכתבה המלאה
(צילום: צילום מסך, https://www.instagram.com/therichkidsofsingapore)

באחת התמונות שבעמוד האינסטגרם "הילדים העשירים של סינגפור", נראית אישה שוכבת עירומה על מיטה ומכוסה - כמו בסרטים - בערימות של דולרים. העיקר שלא קר לה. בתמונה נוספת יושבת צעירה ברכב יוקרה כשהיא עירומה כביום היוולדה. לה בטח קר. באחת אחרת, נראית צעירה יושבת ברוב חוצפתה באמבטיה ריקה כשעל ראשה כובע נייר של שאנל וחולצה שכתוב עליה: "תפסיקו להיות עניים". אוקיי, הפסקנו.

זה רק מקבץ קטן מכל מה שיש לילדים העשירים ההם להתרברב בפנינו. בחלק מהתמונות אפילו תמצאו הסבר קצר על הילד העשיר שבתמונה, למקרה שתהיתם מאיפה הכסף. עמוד האינסטגרם הזה קיים כבר מעל לשנה, אולם רק לאחרונה הוא תופס תאוצה, כשנכון להיום לעמוד יש רק 5,700 עוקבים. אנחנו עוד צופים לו עתיד מזהיר, לא פחות מזה של אלו שמופיעים בו.

(צילום: צילום מסך)
(צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)
(צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)
(צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)
(צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)
(צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)
(צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)

עוד בנושא:

אמבטיות מזומנים: סוחר סמים התרברב באינסטגרם - ונאלץ להודות באשמה
אין סיכוי שלא תתאהבו באינסטגרם של הפעוטות וכלבי הענק שלהן

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully