פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
      הגדרת צליל התרעה

      נושאים חמים

      שבר את הרשת: כל מה שאתם צריכים לדעת על אתגר דולי פרטון

      דולי פרטון הפכה בשנה האחרונה להרבה יותר מרק זמרת. בחודשים האחרונים היא מעלה פרסומים עם ממים מוכרים, וכעת היא יצרה אחד משל עצמה - קולאז' תמונות פרופיל ברשתות חברתיות שונות. וכמו תמיד, כל המפורסמים קפצו על ההזדמנות להשתתף באחד מהממים הכי פופולריים כיום

      שבר את הרשת: כל מה שאתם צריכים לדעת על אתגר דולי פרטון
      AP, Reuters, Getty Images, Shutterstock

      "ג'ולין", "9 טו 5", "איילנדס אין דה סטרים" ואחד מהממים הכי פופולריים מהימים האחרונים: דולי פרטון הציבה את עצמה בשנים האחרונות לא רק כאחת מהזמרות המוכרות ביותר בעולם, אלא גם כאושיית רשתות חברתיות מוצלחת. אם ראיתם בימים האחרונים את המים החדש שכבש את הרשת - קולאז' תמונות עצמיות בתצורת לינקדאין, פייסבוק, אינסטגרם וטינדר - אולי תופתעו לדעת שהיוצרת היא לא אחרת מהזמרת דולי פרטון. המים, שפורסם בעמוד הפייסבוק שלה בשבוע שעבר, זכה מאז למאות אלפי שיתופים, לייקים, תגובות וכמובן גרסאות מקוריות של אנשים מרחבי העולם, לרבות בישראל. אותו פסיפס בן ארבע תמונות פרופיל שונות הגיע כבר לכל הרשתות החברתיות וללא ספק הפך לאחד מהטרנדים הכי פופולריים בימים האחרונים. לרוב, במשבצת של לינקדאין יש תמונה יותר פורמלית ורשמית, במשבצת של פייסבוק יש תמונה יותר ידידותית למשפחה, לאינסטגרם יש תמונה יותר "חופשית" ובטינדר התמונה נחשבת ליותר "פרועה". אספנו את המיטב מהרשת.

      View this post on Instagram

      ?? @dollyparton

      A post shared by Cara Delevingne (@caradelevingne) on

      View this post on Instagram

      Hannah accepts the Dolly Challenge

      A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

      View this post on Instagram

      Wow. So versatile.

      A post shared by Jonas Brothers (@jonasbrothers) on

      View this post on Instagram

      I'd swipe right

      A post shared by Will Smith (@willsmith) on

      View this post on Instagram

      Inspired by @dollyparton, of course!

      A post shared by Kerry Washington (@kerrywashington) on

      View this post on Instagram

      When my agent asks if I can play different roles.

      A post shared by Ellen DeGeneres (@theellenshow) on

      View this post on Instagram

      Yes ma'am, @dollyparton, whatever you say. ♥️

      A post shared by Jennifer Garner (@jennifer.garner) on

      View this post on Instagram

      Eenie, meenie, miney, mo.

      A post shared by Mindy Kaling (@mindykaling) on

      View this post on Instagram

      Hello Dolly!

      A post shared by Jimmy Kimmel (@jimmykimmel) on